Vrácení a výměna zboží

 

Koupili jste si on nás zboží, které vám nevyhovuje? Nic se neděje – pokud možno nás ihned kontaktujte a situaci spolu vyřešíme k vaší maximální spokojenosti. Jak jistě víte, zakoupené můžete ze zákona do 2 týdnů po doručení vrátit. My nabízíme týden navíc a akceptujeme vrácení až do 3 týdnů ode dne doručení zásilky.

 

Jak postupovat při vrácení?

1. Zboží řádně zabalte společně i s fakturou, kterou jsme vám zaslali emailem. Do balíku přiložte formulář pro odstoupení od smlouvy (vzorový formulář je připraven ke stažení na konci tohoto článku).

NOVĚ MŮŽETE K REKLAMACI NEBO VÝMĚNĚ ZBOŽÍ POUŽÍT FORMULÁŘ https://www.mamikup.cz/reklamacni-formular/

2. Balík zašlete na adresu naší kamenné prodejny MAMIKUP, Sofijské náměstí 3404/3, Praha 4. Mezitím nás prosím kontaktujte telefonicky nebo e-mailem (mamikup@mamikup.cz) a informujte nás, že zboží vracíte. Dejte nám vědět, zda chcete zboží vyměnit nebo vrátit peníze – zrychlíte tak celý proces vrácení/výměny zboží.

3. Požadujete-li vrátit peníze, zasíláme je zpět na váš účet a to v nejkratším možném termínu.

4. V případě, že zboží vracíte a požadujete vrácení peněz v plné výši i s cenou poštovného, je třeba zaslat zpět kompletní zásilku. Pokud zásilka obsahuje více položek a vy vracíte pouze část, zasíláme zpět na váš účet hodnotu vráceného zboží (bez ceny poštovného).

 

Adresa pro zaslání zboží zpět k nám: Prodejna MAMIKUP, Sofijské náměstí 3404/3, Praha 4, 143 00

V případě jakýchkoliv otázek ohledně výměny nebo vrácení zboží nás prosím kontaktujte.

Ke stažení: Formular_odstoupeni_od_smlouvy_11.2017  (8,6 kB .docx)