Vrácení a výměna zboží

 

Koupili jste si on nás zboží, které vám nevyhovuje? Nic se neděje – pokud možno nás ihned kontaktujte a situaci spolu vyřešíme k vaší maximální spokojenosti. Jak jistě víte, zakoupené můžete ze zákona do 2 týdnů po doručení vrátit. My nabízíme týden navíc a akceptujeme vrácení až do 3 týdnů ode dne doručení zásilky.

 

Jak postupovat při vrácení?

1. Zboží řádně zabalte společně i s fakturou, kterou jsme vám zaslali emailem. Do balíku přiložte formulář pro odstoupení od smlouvy (vzorový formulář je připraven ke stažení na konci tohoto článku).

2. Balík zašlete na adresu naší kamenné prodejny MAMIKUP, Sofijské náměstí 3404/3, Praha 4. Mezitím nás prosím kontaktujte telefonicky nebo e-mailem (mamikup@mamikup.cz) a informujte nás, že zboží vracíte. Dejte nám vědět, zda chcete zboží vyměnit nebo vrátit peníze – zrychlíte tak celý proces vrácení/výměny zboží.

3. Požadujete-li vrátit peníze, zasíláme je zpět na váš účet a to v nejkratším možném termínu.

4. V případě, že zboží vracíte a požadujete vrácení peněz v plné výši i s cenou poštovného, je třeba zaslat zpět kompletní zásilku. Pokud zásilka obsahuje více položek a vy vracíte pouze část, zasíláme zpět na váš účet hodnotu vráceného zboží (bez ceny poštovného).

 

Adresa pro zaslání zboží zpět k nám: Prodejna MAMIKUP, Sofijské náměstí 3404/3, Praha 4, 143 00

V případě jakýchkoliv otázek ohledně výměny nebo vrácení zboží nás prosím kontaktujte.

Ke stažení: Formular_odstoupeni_od_smlouvy_11.2017  (8,6 kB .docx)