O nás

Jsme rodinná firma, která se již řadu let specializuje na prodej softshellového a funkčního oblečení pro děti i dospělé. Vše začalo narozením našeho syna a touhou ho kvalitně oblékat. Když jsme náhodou objevili nádherné a funkční výrobky tuzemské firmy Fantom rozhodli jsme se, že si to nenecháme jen pro sebe - že by bylo skvělé vše nabídnout i dalším rodičům :) Tyto skvělé produkty jsme časem doplnili o další kvalitní funkční oblečení a obuv.

Provozujeme především KAMENNOU PRODEJNU V PRAZE 4, kde máte možnost si prohlédnout a vyzkoušet námi nabízené produkty. Na prodejně se setkáte s námi nebo našimi kvalifikovanými kolegy, kteří vám vždy ochotně a odborně pomohou s výběrem toho nejvhodnějšího funkčního oblečení. Jedinečnost MAMIKUPu je také v možnosti zakázkových úprav u většiny výrobků zn. Fantom (dětská funkční trika, svetry, vesty, softshellové kalhoty, bundy, kabáty, rukavice atd.).Nabízíme možnost zakázkových úprav délek u všech produktů této značky, dále zakázkovou výrobu produktu v jiných barvách produktů než jsou běžně dostupné. Kromě značky Fantom u nás naleznete oblečení značek Hannah, Reima, Lasting, VoXX, Adler a jiné.  Pestrou paletu převážně outdoorového a funkčního oblečení doplňujeme velmi oblíbenou módní značkou Mayoral (Španělsko). Nezapomínáme však ani na rodiče - i pro nás "dospěláky" je u nás zajímavá nabídka funkčních a outdoorových výrobků.

Ke kvalitnímu oblečení samozřejmě patří kvalitní obuv - i s ní vám u nás pomůžeme a s výběrem rádi poradíme. V našem sortimentu naleznete dětskou kolekci české certifikované zdravotní obuvi zn. Santé a několik vybraných typů dětské obuvi značek Befado, Demar, Reima  a především pak špičkovou obuv zn. Keen.

Pro zákazníky, kteří se nedostanou na naší prodejnu do Prahy provozujeme také ESHOP MAMIKUP, kde můžete zakoupit většinu nabízených produktů na prodejně.
Zavedli jsme také možnost zakázkových úprav, takže ani naši vzdálení zákazníci nepříjdou o tuto naši jedinečnou nabídku. 

Pro firmy, kolektivy, týmy, ale například i školy a školky dodáváme širokou škálu tzv. reklamního textilu. Trička, polokošile, mikiny, čepice, outdoorové oblečení, reflexní oděvy, košile, tašky atd., na které také nabízíme kvalitní potisk nebo výšivku.

 

 

 

DSC_0525